Echipa Yara România

Ioan Neagu

Director de Vânzări și Marketing

tel.: 0751 115 276
e-mail: ioan.neagu@yara.com

Alin Popa

Business Developer Sud-Vestul României

tel.: 0758 033 439
e-mail: alin.popa@yara.com

 

Eleodor Elefterescu

Business Developer Sud-Estul României

tel.: 0758 033 378
e-mail: eleodor.elefterescu@yara.com

Ecaterina Cucuteanu
Business Developer Nord-Estul României

tel.:  0745 328 327
e-mail: ecaterina.cucuteanu@yara.com

Alexandru Anghelescu

Șef Departament Tehnic

tel.: 0758 033 396
e-mail: alexandru.anghelescu@yara.com

Iulian Buha

Inginer GPS

e-mail: iulian.buha@yara.com